הרצאה במתנה – כיצד להרגיש צעיר מחדש?

יותר ויותר אנשים מבוגרים, במיוחד אלו שפרשו מהעבודה, מספרים כי הם מוצאים כיצד למלא את זמנם, הם לומדים, עסוקים, פוגשים חברים ונמצאים יותר עם המשפחה, אבל…

הם כבר לא מתרגשים כל כך, הם כבר לא מרגישים את הלב דופק משמחה על גילויים חדשים ופעילויות חדשות. דברים זורמים אך הריגוש חסר.

אז איך מחזירים את הניצוץ? ביום חמישי ה-28.4.2011 בשעה 20:00 (שמונה בערב, שימו לב לשינוי לעומת הרצאות קודמות) אני מארחת את אריאנה  שלם – מנהלת ביה"ס לחשיבה חיובית ומפתחת שיטת אריאני ליישום מדע האושר – שתביא לנו כמה טיפים מתוך השיטה. טיפים שכל אחד יכול ליישם כבר עכשיו כדי להחזיר את המרץ וההתלהבות לחיים.

הנקודות החשובות עליהן נדבר:

  • איך לנצל את הזמן הפנוי כדי להרגיש שמחת חיים?
  • כיצד להתניע מחדש את הסקרנות ולמצוא את הדברים שמלהיבים אותנו?
  • כיצד לשמר את ההתלהבות ולהרגיש צעירים מחדש?

אז איפה ההרצאה? לא צריך לצאת מהבית! ההרצאה תועבר דרך האינטרנט וניתן יהיה לשמוע אותה דרך הרמקולים של המחשב. כל מה שצריך זה מחשב שעובד ורמקולים. אם יש לכם גם מיקרופון (בדרך כלל המיקרופון יהיה מחובר לאוזניות) – עדיף.

ההרצאה היא חינם אבל צריך להרשם אליה. רגע לפני הכנסת הפרטים אני ממליצה לשים לב: לאחר הכנסת הפרטים במסך הזה, יעלה החלון של התוכנה ממנה שומעים את ההרצאה. כדאי להכניס גם שם את הפרטים המבוקשים והמערכת תתזכר אותך באופן אוטומאטי. לוקח כמה שניות למסך המלא שיעלה את הטופס בו ניתן להכניס את הפרטים.

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אריאנה שלם

מנהלת בית הספר לחשיבה חיובית .

מפתחת את שיטת אריאני – השיטה ליישום מדע האושר.


רונית בנארי

מנכ"ל בר תובנות – סדנאות הכנה לפרישה וליווי פורשים.

ברקע: למעלה מ-20 שנה של ניהול בהיי-טק. עוסקת בשנים האחרונות בבהרצאות ובסדנאות בתחום הפרישה מהעבודה, הפיתוח האישי והפיתוח העסקי.

בעלת תואר ראשון במדעי החברה ובמדעי הרוח, נשואה ואם לשניים.