מאמר שקיבלתי מאורית זרגרי, מומחית בחסכון בעלויות תקשורת: איך להוזיל את עלויות התקשורת באלפיי שקלים בשנה, וממה להיזהר בדרך….

היום יותר מתמיד בסימן המאבק המחאות והצדק החברתי, יש לכם הזדמנות להוריד מאבק אחד מראשכם, המאבק בחברות התקשורת, שגובות מכם מידי חודש מחירים מופקעים ולא ריאלים למוצר ולשירות.

כמו שזה מסתמן כרגע, עם ישראל לא רוצה להיות יותר פראייר, עם ישראל רוצה דיור בר השגה, רוצה קוטג' במחיר מוצדק, עם ישראל התעורר, אבל זה עדיין לא מספיק,  חיובי הוצאות הקיץ הגדולים לפנינו, החגים קרבים וההוצאות גדלות.

אנו מוציאים כסף רב עבור תקשורת

יש תחום אחד שבהחלט יכול להקל עליכם בהוצאות השוטפות וזהו תחום התקשורת: ספק אינטרנט, תשתית אינטרנט, טלוויזיה, טלפון קווי, סלולר, ההוצאה השנייה בגודלה אחרי הדלק בהוצאות השוטפות ויש מקרים שגם הראשונה בגודלה. ולאלה שבטוחים שהשיגו את הטוב ביותר, תדעו שיש טוב יותר וזול יותר, פשוט נציגי השירות מאומנים לתת לכם את ההרגשה הכי טובה גם על המוצר הכי יקר.

אחד הדברים היותר מצערים שיש לשים לב אליהם הם המחירים שההורים שלנו משלמים,  מגיל 48+ המסלולים יותר גבוהים. נציגי השירות מנצלים את חוסר ידיעתם של ההורים שלנו בכל הקשור למושגים מבלבלים בתחום התקשורת וגורמים להם להוציא פי שתיים ופי שלוש מהממוצע.

כמה קל לעבוד על הלקוח

  • זוג פנסיונרים שקנו ראוטר כי אמרו להם שהוא יגדיל להם את המהירות (למרות שאין מחשב שני בבית).
  • פנסיונרית מקסימה שבקושי מדברת בנייד ,כ-100 ₪ בחודש, אבל משלמת עוד 220 ₪ רק על שדרוגים של מכשירים, כיוון ששכנעו אותה שזה מה שיוזיל לה את העלויות.
  • עוד מקרה הזוי של אישה בסביבות גיל ה50+ שגולשת רק בפורומים, בקושי משתמשת במחשב ושידרגו לה את המהירות ל-12 מגה ושילשו לה את המחיר. פשוט חבל!!!

כמה טיפים שיקלו עליכם את השיחות עם נציגי השירות:

  • מתנות חינם זה לא הוזלה במחיר, אל תוותרו על ההוזלה המתנה היא רק אקסטרה.
  • שדרוג מהירות באותו המחיר, מפתה אבל לרוב מיותר, אל תתפתו לשדרג מהירות במקום להשיג מחיר זול יותר, זיכרו שלאחר מכן יש להוסיף כסף גם על התשתית.
  • לא עושים עסקת סלולר מבלי לדעת מה דפוסי השימוש ומספר הדקות שבשימוש בכל חודש, אחרת זה יעלה לכם ביוקר.
  • תפקידו של נציג השירות הוא לסיים איתכם את השיחה עם עסקה יקרה יותר, אל תתנו לו את הצ'אנס להוציא מכם עוד כסף.

יש דרך לחסוך אלפי שקלים בשנה על הוצאות התקשורת אני מזמינה  אתכם לקבל עוד מידע באתר של "חיסכון ישיר – הוזלת עלויות תקשורת"

וליהנות מטיפים ועצות שיחסכו לכם זמן וכסף מול חברות התקשורת. לחצו על הקישור: אני רוצה לקבלת מידע נוסף להוזלת עלויות תקשורת

אורית לוי
מומחית לחיסכון בתקשורת
מנכ"ל חיסכון ישיר – הוזלת עלויות תקשורת